E-shop na míru

Zvyšte několikanásobně své prodeje. Vytvoříme vám e-shop na míru, se kterým půjdou prodeje na internetu jako po másle.

Zvýšení prodeje
Zvýšení prodeje

Nabídneme zákazníkům prostřednictvím vašeho e-shopu přesně takové zboží, které hledají, a dovedeme je snadno a rychle až k jeho zaplacení.

Maximální zabezpečení
Maximální zabezpečení

Díky vysoké úrovni zabezpečení, kterou při vývoji e-shopu využíváme, budou vaše data i data vašich zákazníků za všech okolností v bezpečí.

Jedinečné funkce na míru
Jedinečné funkce na míru

Pomocí spousty jedinečných funkcí dokážeme provoz e-shopu vyladit k naprosté dokonalosti a přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

Chytré nabízení produktů
Chytré nabízení produktů

Připravíme strategii pro zobrazování doporučených či podobných produktů zákazníkům.

Pravidla dopravy
Pravidla dopravy

Díky pravidlům dopravy můžete nastavit např. minimální cenu objednávky nebo dopravu zdarma nad určitou částku.

Platební brána
Platební brána

Jsme připraveni na naše E-shopy napojit jakékoliv platební brány světa.

Správa skladu
Správa skladu

Správa skladu umožní vaším zákazníkům vidět kolik jednotek daného produktu je právě na skladě.

B2B/B2C zaměření
B2B/B2C zaměření

Naše řešení jsme schopni realizovat pro B2C i B2B podniky.

Slevové akce
Slevové akce

Umožníme vám vytvářet slevové akce a slevové kódy. Je pak jen na Vás jaké podmínky jim nastavíte.

Jak probíhá spolupráce

Řekneme vám, co vylepšit. Ke správnému zacílení na vaše zákazníky používáme ty nejlepší nástroje, díky kterým vyhodnocujeme výsledky. Tvoříme úspěšné reklamní kampaně a provádíme vylepšení webů.

Rumunsko.cz
#e-shop#brand

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz
#webová stránka#design

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš
#webová stránka#design

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám
#webová stránka

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz
#webová stránka#design

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio
#webová stránka

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktní informace

Chcete se s námi potkat nebo potřebujete poradit? Napište nám e-mail a my se vám do 24 hodin ozveme. Hoří to? Klidně rovnou zavolejte.

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se Vám ozveme zpět.

Vyberte službu se kterou Vám můžeme pomoct
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.