Profesionální tvorba webových stránek

Buďte v on-line světě vidět. Rychlý a responzivní web s vyladěným designem je základ, bez kterého si dnes zákazníky v digitálním světě neudržíte.

Bezstarostný provoz
Bezstarostný provoz

Zařídíme vše od prvotního designu přes přípravu a nastavení serveru až po spuštění webu. Servis a úpravy na přání jsou samozřejmostí.

Responzivní zobrazení
Responzivní zobrazení

Až 70 % lidí navštíví vaše stránky přes svůj mobilní telefon. Proto se musí správně zobrazovat a fungovat i tam.

Blesková rychlost
Blesková rychlost

Naše weby se načítají rychlostí blesku. Nebudete tak riskovat, že zákazníci ztratí trpělivost a odejdou dřív, než se jim načte, co potřebují.

Profesionální weby na míru

Naše služby v rámci vytvoření profesionálního webu zahrnují analýzu vašich potřeb a cílů, návrh a vytvoření unikátního designu, vytvoření responzivního webu, který se automaticky přizpůsobí různým zařízením, integraci s různými systémy a aplikacemi, optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a vytvoření kvalitního obsahu.

Tvoříme weby, které prodávají

Náš tým odborníků vytvoří optimalizovaný web na konverze, který bude nejen vypadat skvěle, ale bude splňovat i všechny vaše požadavky.
Víme totiž, jak je důležité pro vaše podnikání mít web, který nejen přiláká návštěvníky, ale také jim umožní snadno a rychle nakupovat vaše produkty nebo služby.

Responzivní web
Responzivní web

Perfektní zobrazení na všech zařízeních je základem dobrého webu.

Kontaktní formulář
Kontaktní formulář

Dovolte vašim návštěvníkům vás snadno kontaktovat.

Animace
Animace

Animace dodají vašemu webu život.

Napojení na externí služby
Napojení na externí služby

Díky externím službám můžete vidět, jak se vašemu webu daří.

Správa obsahu
Správa obsahu

Skrze administraci si můžete svévolně upravovat texty a fotky na webu.

Optimalizace rychlosti
Optimalizace rychlosti

Správnou optimalizací snížíte šance, že návštěvník odejde z webu dříve, než ho uvidí.

Rumunsko.cz

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Co o nás říkají naši klienti?

Paul z WaveDigital vyslechl všechny naše podněty a každému návrhu se věnoval do detailu. Na finálním webu jsme našli vše, co jsme si vysnili. Od malé ikonky až po animaci. Jsme dlouhodobě spokojení zákazníci - WaveDigital pro nás zpracovali web, když jsme otevřeli první restauraci a poté redesign, když jsme otevřeli pobočku třetí. Už teď se těšíme na další spolupráci :)

Dan Quoc AnhMajitel restauracebonprague.cz

S Paulem spolupracuji již pár let, dělal mi několik webů a jsem s jeho prací velmi spokojen. Líbí se mi, že ho nemusím nahánět, jako dříve jiné webmastery a reaguje velmi rychle a spolehlivě. Myslím, že jsem celkem náročný klient. Má rád věci do puntíku a dokonalé. I v tomto mě Paul dokázal uspokojit a přesvědčit mě, že je to profík ve svém oboru, na kterého se rád obracím a velmi rád doporučiji svým klientům.

Petr StarýTerapeutpraktickaterapie.cz

Se spoluprací s WaveDigital jsme velmi spokojení. Je s nimi rychlá komunikace a požadované úpravy zpracují i do pár hodin. Dlouhodobě se nám starají o 6 webů.

Radim VolfMajitel lešenářské firmyautodoprava-kladno.cz

Chcete nezávaznou nabídku?

Vyplňte formulář nebo nám napište e-mail a my se vám do 24 hodin ozveme. Hoří to? Klidně rovnou zavolejte.

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se vám ozveme zpět.

S čím vám pomůžeme?
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.