Tvorba webových aplikací

Zjednodušte si svou práci a zvyšte produktivitu. Vyvíjíme webové aplikace a systémy, které firmám šetří čas i peníze.

Řešení šité na míru
Řešení šité na míru

Vyvíjíme aplikace se skvělým interním prostředím, ve kterém najdete vše rychle a jednoduše.

Na naše aplikace je spoleh
Na naše aplikace je spoleh

Error nebo výpadek? Každou funkci důkladně testujeme, abychom se těmto nepříjemným situacím velkým obloukem vyhnuli.

Vaše data budou v bezpečí
Vaše data budou v bezpečí

Díky vysoké úrovni zabezpečení, na kterou při vývoji dbáme, budou vaše data i data vašich zákazníků za všech okolností v bezpečí.

Přehledy & Statistiky
Přehledy & Statistiky

Za použití grafů a tabulek přehledně a jasně zobrazíme důležitá data, se kterými můžete dále pracovat.

Mailing
Mailing

Nenechte vaše zákazníky přijít o důležité novinky. Umíme zákazníkům odesílat e-maily nebo jiné důlěžité notifikace.

Kalkulátory & Konfigurátory
Kalkulátory & Konfigurátory

Kalkulátory umožní snadno vašim návštěvníkům zjistit cenu produktu nebo cenu poptávané služby. Díky tomu můžete získat mnoho zákazníků.

CRM systémy
CRM systémy

Systémy na míru, které vám usnadní práci se zákazníky, kontakty a chodem firmy.

Automatizace
Automatizace

Ušteříme vám čas i starosti. Dokážeme zautomatizovat zbytečné procesy, které jsou vykonávané manuálně.

Napojení na externí služby
Napojení na externí služby

Naše aplikace umíme napojit na externí systémy pro různé výpočty, účetnictví nebo CRM systémy.

Rumunsko.cz

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Co o nás říkají naši klienti?

Paul z WaveDigital vyslechl všechny naše podněty a každému návrhu se věnoval do detailu. Na finálním webu jsme našli vše, co jsme si vysnili. Od malé ikonky až po animaci. Jsme dlouhodobě spokojení zákazníci - WaveDigital pro nás zpracovali web, když jsme otevřeli první restauraci a poté redesign, když jsme otevřeli pobočku třetí. Už teď se těšíme na další spolupráci :)

Dan Quoc AnhMajitel restauracebonprague.cz

S Paulem spolupracuji již pár let, dělal mi několik webů a jsem s jeho prací velmi spokojen. Líbí se mi, že ho nemusím nahánět, jako dříve jiné webmastery a reaguje velmi rychle a spolehlivě. Myslím, že jsem celkem náročný klient. Má rád věci do puntíku a dokonalé. I v tomto mě Paul dokázal uspokojit a přesvědčit mě, že je to profík ve svém oboru, na kterého se rád obracím a velmi rád doporučiji svým klientům.

Petr StarýTerapeutpraktickaterapie.cz

Se spoluprací s WaveDigital jsme velmi spokojení. Je s nimi rychlá komunikace a požadované úpravy zpracují i do pár hodin. Dlouhodobě se nám starají o 6 webů.

Radim VolfMajitel lešenářské firmyautodoprava-kladno.cz

Chcete nezávaznou nabídku?

Vyplňte formulář nebo nám napište e-mail a my se vám do 24 hodin ozveme. Hoří to? Klidně rovnou zavolejte.

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se vám ozveme zpět.

S čím vám pomůžeme?
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.