Kdo jsme?

Jsem tým mladých zkušených vývojářů a designerů s ambicemi stát se nejlepšími v oboru. A tady se o nás dozvíte více.

Naše hodnoty.

Spolehlivost. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou číslo jedna. S tím se váže pravidelná komunikace, rychlé odpovědi, plnění deadlinů, férovost. Zkrátka děláme maximum pro to, aby zákazník neměl žádné obavy a s naší prací byl zcela spokojen.

Kvalita. Za produktem, který vyvíjíme si stojíme. Řídíme se best practice a používáme nejlepší možné metody ke zpracování projektů.

Sledujeme trendy a učíme se. Baví nás technologie. Proto používáme nejnovější možná řešení, která jsou bezpečnější a lépe optimalizovaná.

Jak to u nás funguje?

Děláme, co nás baví. A proto to děláme na 101 %. Jsme mladý tým, ale zkušenosti nám rozhodně nechybí. Máme totiž za sebou už přes sto úspěšných projektů!

Náš tým tvoří dohromady 7 odborníků na vývoj i grafiku, kteří se vzájemně skvěle doplňují. Téměř žádný problém tak pro nás není neřešitelný. Naší prioritou je nabízet služby na špičkové úrovni. Proto jen slepě neplníme zadané úkoly, ale vždy přemýšlíme, jak by šlo cokoliv udělat ještě lépe.

Rumunsko.cz

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Jan Marek Smekal

Ozvu se vám nejpozději následující pracovní den nebo mi zavolejte hned.

+420 792 305 674

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se vám ozveme zpět.

S čím potřebujete pomoci?

Potřebujete poradit nebo si chcete rovnou domluvit schůzku? Napište mi.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.