Branding & Design

Dejte svému byznysu tu pravou tvář. Postaráme se o vás kompletně od tvorby brandu přes webdesign až po vizitky.

Sledujeme trendy
Sledujeme trendy

Vždy si děláme průzkum trhu. Sledujeme aktuální trendy a testujeme nejnovější možnosti. Proto vám nakonec můžeme nabídnout to nejlepší řešení ze všech.

Plníme očekávání
Plníme očekávání

Na čem se domluvíme, to taky splníme. A většinou i něco navíc. Pokud vidíme řešení, jak by se dal daný úkol splnit ještě lépe, navrhneme vám inovaci.

Jste součástí procesu
Jste součástí procesu

Jste u všeho s námi. Každý krok s vámi předem probereme a průběžně vás informujeme, jak to s vaší zakázkou vypadá.

2D a 3D animace
2D a 3D animace

Vytvoříme vám 2D i 3D animace na míru. Lze je pak používat na webu či jiných digitálních prezentacích.

3D modely
3D modely

Potřeujete 3D modely pro vaši digitální prezentaci? Není problém.

Ilustrace
Ilustrace

Vytváříme kreativní ilustrace jakožto náhradu klasických obrázků.

Kompletní brand identity
Kompletní brand identity

Připravíme vám kompletní brand identity od loga přes vizitky, až po webové stránky.

Průzkum trhu
Průzkum trhu

Před začátkem každé práce provedeme průzkum vašeho trhu.

Tiskové dokumenty
Tiskové dokumenty

Pro vaši firmu navrhneme a zařídíme vizitky, letáčky, bannery apod.

Rumunsko.cz

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Co o nás říkají naši klienti?

Paul z WaveDigital vyslechl všechny naše podněty a každému návrhu se věnoval do detailu. Na finálním webu jsme našli vše, co jsme si vysnili. Od malé ikonky až po animaci. Jsme dlouhodobě spokojení zákazníci - WaveDigital pro nás zpracovali web, když jsme otevřeli první restauraci a poté redesign, když jsme otevřeli pobočku třetí. Už teď se těšíme na další spolupráci :)

Dan Quoc AnhMajitel restauracebonprague.cz

S Paulem spolupracuji již pár let, dělal mi několik webů a jsem s jeho prací velmi spokojen. Líbí se mi, že ho nemusím nahánět, jako dříve jiné webmastery a reaguje velmi rychle a spolehlivě. Myslím, že jsem celkem náročný klient. Má rád věci do puntíku a dokonalé. I v tomto mě Paul dokázal uspokojit a přesvědčit mě, že je to profík ve svém oboru, na kterého se rád obracím a velmi rád doporučiji svým klientům.

Petr StarýTerapeutpraktickaterapie.cz

Se spoluprací s WaveDigital jsme velmi spokojení. Je s nimi rychlá komunikace a požadované úpravy zpracují i do pár hodin. Dlouhodobě se nám starají o 6 webů.

Radim VolfMajitel lešenářské firmyautodoprava-kladno.cz

Chcete nezávaznou nabídku?

Vyplňte formulář nebo nám napište e-mail a my se vám do 24 hodin ozveme. Hoří to? Klidně rovnou zavolejte.

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se vám ozveme zpět.

S čím vám pomůžeme?
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.