Vývoj & design webu

Buďte v on-line světě vidět. Rychlý a responzivní web s vyladěným designem je základ, bez kterého si dnes zákazníky v digitálním světě neudržíte.

Bezstarostný provoz
Bezstarostný provoz

Zařídíme vše od prvotního designu přes přípravu a nastavení serveru až po spuštění webu. Servis a úpravy na přání jsou samozřejmostí.

Responzivní zobrazení
Responzivní zobrazení

Až 70 % lidí navštíví vaše stránky přes svůj mobilní telefon. Proto se musí správně zobrazovat a fungovat i tam.

Blesková rychlost
Blesková rychlost

Naše weby se načítají rychlostí blesku. Nebudete tak riskovat, že zákazníci ztratí trpělivost a odejdou dřív, než se jim načte, co potřebují.

Responzivní web
Responzivní web

Perfektní zobrazení na všech zařízeních je základem dobrého webu.

Kontaktní formulář
Kontaktní formulář

Dovolte vašim návštěvníkům vás snadno kontaktovat.

Animace
Animace

Animace dodají vašemu webu život.

Napojení na externí služby
Napojení na externí služby

Díky externím službám můžete vidět, jak se vašemu webu daří.

Správa obsahu
Správa obsahu

Skrze administraci si můžete svévolně upravovat texty a fotky na webu.

Optimalizace rychlosti
Optimalizace rychlosti

Správnou optimalizací snížíte šance, že návštěvník odejde z webu dříve, než ho uvidí.

Jak probíhá spolupráce?

Stojíme si za tím, že základem kvalitní spolupráce je komunikace. Pravidelně vás budeme informovat, v jakém stavu se tvorba webu nachází. Zároveň bude mít váš projekt své vlastní testovací prostředí, kde aktuální stav projektu můžete kontrolovat ve dne i v noci. V rámci spolupráce projdeme několika ověřenými kroky, které za tvorbou úspěšného webu stojí.

Rumunsko.cz
#e-shop#brand

Společně s novým a moderním designem jsme také vyvinuli vlastní e-commerce řešení, na kterém celý e-shop běží. Bylo pro nás důležité, aby v porovnání s předchozím řešením byla práce v administraci rychlejší a přehlednější.

Bonprague.cz
#webová stránka#design

Asijská restaurace BON Fresh Ramen & Soba nás oslovila s přípravou redesignu webových stránek. Jedním z hlavních cílů nového webu bylo přehledně zobrazit všechny pobočky. A po stránce designu jsme chtěli, aby se návštevník na webu cítil stejně jako v restauraci, která je inspirovaná japonskými motivy.

Petr Ezechiáš
#webová stránka#design

Luxus. Stejným luxusem, který představují tato vozidla jsme se řídili i při tvorbě designu. Web jsme doplnili o jednoduché animace, které stránce s auty dodávají dodávají život. Společně s vývojem jsme dodali i administraci, díky které se jednoduše spravuje nabídka vozů.

Stop Nehodám
#webová stránka

Motoškola Stop Nehodám patří mezi nejstarší motoškoly v ČR. Udělali jsme kompletní rebranding, vytvořili nový web a připravili materiály pro sociální sítě. Na webu je mimo jiné možné si rezervovat místo na akce nebo zobrazit naučná videa.

Fdcapital.cz
#webová stránka#design

Cílem webu bylo udělat jednoduchou jednostránkovou prezentaci společnosti. Docílili jsme toho jednoduchým a přehledným rozložením webu v kombinaci s ilustracemi na míru. Součástí bylo také napojení Instagram feedu pro zobrazení nejnovějších příspěvků.

Barrandov Studio
#webová stránka

Převzali jsme tvorbu webové stránky pro známé filmové studio na Barrandově. Web na míru jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduchou správu a údržbu celého webu.

Zaujali jsme Vás?

Kontaktní informace

Chcete se s námi potkat nebo potřebujete poradit? Napište nám e-mail a my se vám do 24 hodin ozveme. Hoří to? Klidně rovnou zavolejte.

Odesláno

Děkujeme za zprávu. Brzy se Vám ozveme zpět.

Vyberte službu se kterou Vám můžeme pomoct
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.